Yhteystiedot

Turo Levänen

Chairman, Senior Partner

+358 50 569 7626

turo.levanen@midasequities.fi

Jukka Koski

CEO, Senior Partner

+358 50 548 4377

jukka.koski@midasequities.fi

Pekka Virtanen

Senior Partner

+358 50 367 7923

pekka.virtanen@midasequities.fi

Janne Saarikko

Senior Advisor

+358 50 385 3057

janne.saarikko@midasequities.fi

Timo Yli-Salomäki

Senior Advisor

+358 40 595 8215

timo.yli-salomaki@midasequities.fi

Kent Eliasson

Senior Advisor, Scandinavia

+46 70 799 1387

kent.eliasson@midasequities.fi

Esa Manninen

Senior Advisor

+358 40 198 9970

esa.manninen@midasequities.fi

Lasse Koivunen

Senior Advisor

+358 40 531 1800

lasse.koivunen@midasequities.fi

Ota yhteyttä

Yrityksen omistus- ja rahoitusjärjestelyt ovat aina ainutlaatuisia kokonaisuuksia, jotka toteutamme hankkeiden luonteen vaatimalla pieteetillä diskreetisti. 

MIDAS EQUITIES OY, HELSINKI


World Trade Center

Aleksanterinkatu 17

00100 Helsinki


info@midasequities.fi 

010 581 1700

Midas Equities Oy, Helsinki